EasySchool
Популярні питання та відповіді
На цій сторінці ми підготували питання та відповіді студентів EasySchool
Що таке EasySchool?
EasySchool — це індивідуальні онлайн заняття з викладачем з англійської мови або математики. Заняття проходять на інтерактивній платформі або за підручником за програмою, що формується індивідуально для кожного учня та враховує його побажання, цілі та початковий рівень знань.
Як відбуваються заняття з англійської в EasySchool?
Заняття EasySchool індивідуальні, кожен учень працює зі своїм викладачем на інтерактивній онлайн платформі. Під час заняття учень та викладач спілкуються через аудіо та відеозв’язок. Учень виконує завдання через інтерактивну платформу, а викладач в реальному часі відслідковує прогрес, пояснює матеріал. На заняттях працюють над читанням, письмом, граматикою, говорінням та аудіюванням.
Як відбуваються заняття з математики в EasySchool?
Заняття EasySchool індивідуальні, кожен учень працює зі своїм викладачем. На онлайн занятті з математики учень та викладач спілкуються через аудіо та відеозв’язок та використовують інтерактивну онлайн дошку для розв’язування завдань. Навчання відбувається за підручником учня або іншими підручниками, підібраними викладачем.
Чи зручно вчитись онлайн?
Онлайн формат дозволяє мати більш гнучкий графік навчання та економити час на дорогу. Ефективність онлайн уроків не поступається звичайним, а завдяки ігровим елементам навчання може бути більш цікавим та динамічним. Учні школи завжди рекомендують EasySchool своїм знайомим.
Як оплачуються заняття?
Для початку навчання потрібно придбати пакет занять. На вибір є різни пакети занять — від 5-ти до 50-ти уроків. Чим більший пакет, тим нижча ціна за окреме заняття.
Як порадити сервіс знайомим?
Учні можуть отримувати бонусні безкоштовні заняття за запрошених в EasySchool друзів. Щоб отримати бонус, попросіть друга сказати менеджеру школи, що він прийшов за вашою рекомендацією. Щойно запрошений друг оплатить пакет занять, ви отримаєте бонусні уроки.
Способи оплати та Безпека кредитної картки?
Як повернути кошти?
Що робити, якщо репетитор не прийшов/нахамив/хочу поміняти?
Не можу зайти в обліковий запис?
Як безпечно користуватися сайтом?
Як проходять заняття?
Яка підготовка має бути для початку занять?
Як обрати репетитора?
Як оплатити заняття?
Що буде якщо не прийти на заняття тощо?