EasySchool
Онлайн-школа польської мови
Для вчителів
EasySchool

Запрошуємо вчителів польської до EasySchool

Ви добре знаєте польську мову і шукаєте додатковий заробіток? А можливо вам цікава робота на повну ставку? Тоді ви точно потрапили у потрібне місце! У зв'язку з великою кількістю студентів ми активно шукаємо вчителів з польської
Викладання польської онлайн зі гнучким графіком
Додатковий дохід 7 000 - 15 000 грн в місяць
Виплати двічі на місяць
Мінімальне навантаження від 12 годин на тиждень
Тільки індивідуальні заняття з учнями шкільних рівнів
Тривалість занять до 60 хв
Постійна підтримка від менеджерів школи
⭐ Як почати? Заповніть, будь ласка, форму нижче, менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Відгуки студентів
540 відгуків студентів про EasyMath
Я займалася математикою з Владом і дуже хочу відмітити, наскільки глибокими знаннями він володіє з цього предмету й наскільки так само детально він може пояснювати! Після наших занять змінила своє ставлення до математики й тепер навпаки прагну її вивчати далі в університеті. Менеджер школи Євгеніє завжди швидко й привітно відповідала на всі мої повідомлення.
31 відгук
Рейтинг – 4.7 з 5
Рейтинг – 4.8 з 5
123 відгуки
Викладач мені подобається. Інформацію подає доступно і зрозуміло. Школа також залишає приємне враження. Вічлеве ставлення як від школи так і від викладача. Дякую за таку працю!
Спробували знайти вчителя математики самостійно, але всі класні вчителя вже зайняті. Тоді вирішили спробувати через інтернет та сайт з підбору репетиторів підібрати необхідного викладача. Вибір дуже великий. Але за короткий термін адміністратор цього сайту допоміг нам у виборі викладача. Викладач дуже чемний, добрий та зразу зорієнтувався у напрямку необхідної інформації для викладання математики. Дитині дуже подобається проводити часи занять з цим викладачем. Дуже вдячні за професійного вчителя.
Інна В.
Анастасія Б.
Оксана Г.